Landbouwfonds tijdelijk stopgezet

Project Share  > Landbouw, Nieuws >  Landbouwfonds tijdelijk stopgezet
| | 0 Comments

De afgelopen 6 jaar hebben we aan zo’n 65 gezinnen kleinschalige leningen verstrekt om zo hun inkomsten te vergroten. Dit systeem werkt best goed en heeft echt potentieel. Helaas merken we dat het veel tijd kost om het écht goed te laten werken, en is er momenteel niemand op ons team die deze taak op zich kan nemen. Omdat oorspronkelijk de duur van een lening 5 jaar was, is er daarom besloten om deze leningen weer te innen en dit jaar geen nieuwe leningen te verstrekken. Zodra we iemand op ons team hebben die zich hieraan kan geven, zullen we uiteraard het micro-krediet systeem

weer in gang zetten. We zijn in ieder geval blij dat er ruim 40 gezinnen nu veel beter voorstaan en grotendeels onafhankelijk verder kunnen. Heel hartelijk bedankt aan iedereen die hieraan heeft bijgedragen!