Neesim basisschool, een van de beste van het district!

Project Share  > Nieuws, Onderwijs >  Neesim basisschool, een van de beste van het district!
| | 0 Comments

Tijdens het derde kwartaal van het schooljaar 2010-2011, hebben we een opzichter van de Ghanese onderwijsdienst aangesteld, om onze onderwijzers te beoordelen en van training en advies te voorzien. Onze onderwijzers hebben hier niet alleen erg veel van geleerd, maar de opzichter van de Ghanese onderwijsdienst was ook erg onder de indruk van onze school. Hij riep het zelfs uit tot één van de beste scholen van het district!

Dit was een grote bemoediging voor ons en onze onderwijzers, aangezien we ons best doen om onze leerlingen zo goed mogelijk onderwijs te geven. Maar het is ook een herinnering aan het slechte onderwijsniveau in het district; we zien immers in onze eigen school ook nog ruimte voor verbetering. We blijven nauw samenwerken met de Ghanese onderwijsdienst om onze onderwijzers in-house training te geven. Vijf van onze zeven onderwijzers worden nu buitenshuis geschoold om officieel gecertificeerde onderwijzers te worden en we zien ernaar uit hier als school van te profiteren.

Opnieuw stond er een groot aantal ouders in de rij om hun kinderen aan te melden voor de nieuwe kleuterklas in september, en waren we gedwongen enkelen teleur te stellen. We hebben nu vijf klassen en daarom hebben we nu hard een nieuw gebouwenblik nodig. Groep 4 en 5 zitten beide in kleine lokaaltjes bedoeld als ruimte voor de onderwijzers, en groep 3 zit nog steeds in een tijdelijk lokaaltje van palen met een rieten dak, wat het regenseizoen niet zal overleven. We hopen dat de gemeenteraad ons de komende maanden wil voorzien in nieuwe klaslokalen.

Toneelstuk
De drie wijzen brengen hun geschenken bij kindje Jezus.

Een hoogtepunt van de afgelopen tijd was het kerst toneelstuk. Alle 15o kinderen deden mee met zingen en het uitbeelden van het kerstverhaal en er waren veel ouders komen kijken. De kinderen deden het fantastisch goed, we waren trots op ze!